Gyulay Endre püspök utódjáról, Kiss-Rigó Lászlóról
2006. június 26., hétfő 09:29

Nagy öröm számunkra, hogy ilyen képzett és sok lelkipásztori tapasztalattal rendelkező püspököt kapott az egyházmegye. Barátságos, vidám, lelkes természetével, mély hitével, Isten és ember szeretetét megtapasztalva biztosan hamar megszereti őt mindenki. A Szentlélek fényét és erejét kérjük számára minden nap, addig is, amíg átveszi a kormányzást és munkálkodása többi napján is. A hívek, munkatársaink és papjaink imája esdheti ki az isteni Főpaptól a szükséges bölcsesség és erő kegyelmét.

Isten áldása kísérje eljövendő hosszú megyéspüspöki munkájában!

Kiss-Rigó László püspök augusztus 26-án, szombaton veszi át az egyházmegye kormányzását. - tájékoztatta papjait Gyulay Endre püspök az Szeged-Csanádi Egyházmegye körlevelében.

(Forrás: MKPK Sajtóiroda)

Uram, kihez menjünk? Az örök élet igéi nálad vannak.