Új menüpontok a katolikus.hu oldalon
2011. május 31. kedd 15:32

Kedves Olvasóink!

Néhány napja az uj.katolikus.hu nyitóoldalán található menüpontokat átrendeztük. Az alábbiakban ezek használatához szeretnénk segítséget nyújtani. A híroszlop felett található vízszintes gombsor lenyithatóvá vált. Kérjük, nézzék végig, a lenyitható menüben hol mit találnak.

Új menüpont az adattár című menü a lenyitható menü jobb szélén, amelyben a magyarországi templomok miserendje, a püspökök, szerzetesrendek adatai és a Katolikus Egyház egyéb intézményeinek elérhetősége, a történeti kronológia, a plébániák honlapjai, illetve linkgyűjteményünk található.

Felhívjuk figyelmüket a bal oldali oszlopban a könyvtár menüpontra, amelyben többek között a katekizmus, a Biblia, a II. Vatikáni Zsinat határozatai, a pápák enciklikái és egyéb szentszéki megnyilatkozások, valamint a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia által kiadott körlevelek és nyilatkozatok lelhetők fel.

Tisztelettel:
A honlap készítői