Sajtóapostolok X. országos találkozója
2011. szeptember 13. kedd 14:33

Szeptember 30-a és október 2-a között ismét találkoznak az egyházközségi lapok és honlapok szerkesztői, ezúttal Egerben. A rendezvény vendége lesz Ternyák Csaba egri érsek és Szikora József, a MAKUSZ elnöke. A találkozóra még lehet jelentkezni, a határidő szeptember 20.

A szakmai előadások és a műhelymunka mellett lehetőség nyílik az eszmecserére, a résztvevők látogatást tesznek a Szent István Rádió stúdióiban és megismerkedhetnek a helyi tévében készülő egyházi műsor kulisszatitkaival.

A találkozót a Magyar Katolikus Újságírók Szövetsége és az Egri Főegyházmegye támogatja, ezért a részvételi díj 9500 Ft. Ez az összeg magában foglalja a szállás és a teljes ellátás, valamint a képzés díját. Jelentkezni a mellékelt regisztrációs lap elküldésével (sajtoapostol@gmail.com) és a MAKUSZ számlájára 4500 forint előleg befizetésével lehet (OTP számlaszám: 11711034-20812700, kérjük a megjegyzés rovatba feltüntetni: sajtóapostolok találkozója, Eger).

A képzés keretében a következő műhelyek közül lehet választani: honlap, műfajok a gyakorlatban, anyanyelvi és fotós műhely. A műhelyek vezetőihez előzetesen is el lehet juttatni kérdéseket a fent megadott e-mail címen.