Szeretettel a szeretetért!
2016. február 19. péntek 13:29

A Magyar Katolikus Egyház az idei évben is figyelemfelkeltő kampánnyal szeretné segíteni az adózók tájékozódását az adóbevallások időszakában, különös tekintettel az egyházi 1% felajánlására. A kampány jelmondata, „Szeretettel a szeretetért!” a Szentírás tanítását tükrözi, ahol minden érték közül a legnagyobb a szeretet, a szeretetből fakadó cselekedet. A Katolikus Egyház karitatív segítségnyújtással és egyéb szociális tevékenységével is rászoruló embertársaink mellett áll.

Kérjük, támogassa a Katolikus Egyház szolgálatát adója egyházi 1%-ával, hogy minél több helyen nyújthassunk segítséget! Technikai szám: 0011

Szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy a legkisebb, akár a nulla összegről szóló rendelkezés is értékes, mert az állam a nyilatkozók számának arányában ad kiegészítést az egyházaknak.

Segítségét hálásan köszönjük!