Személyi jövedelemadó 1+1% felajánlása
2008. február 1. péntek 10:15

Az idei esztendőben is rendelkezhetünk adónk egy részéről. 1%-át valamelyik egyháznak, másik 1%-át pedig egy alapítványnak ajánlhatjuk fel.

Akik maguk nyújtják be személyi jövedelemadó bevallásukat, csatolják a rendelkező nyilatkozatokat tartalmazó borítékot a bevalláshoz.

Fontos! Nevükkel, lakcímükkel és adóazonosító jelükkel ellátott, lezárt - annak ragasztott felületére átnyúlóan saját kezűleg aláírt - postai szabvány méretű borítékot csatoljanak.

A Magyar Katolikus Egyház technikai száma: 0011

A második egy százalék felajánlására figyelmükbe ajánljuk a Katolikus Központi Alapítványt, mely
nehéz körülmények között élő, rászoruló általános- és középiskolás fiatalnak ad ösztöndíjat. E nemes célra továbbra is várjuk felajánlásaikat, melyet előre is megköszönünk. Az alapítvány adószáma: 18064632-1-42.

Letölthető rendelkező nyilatkozat (két személy részére)
Elsősorban a fenti rtf fájl használatát javasoljuk, azonban közöljük a rendelkező nyilatkozatot png és jpg formátumban is.

Rendelkezzen Ön is adója 1+1%-áról! – Egy fillérjébe sem kerül!