Bibliaismereti vetélkedő interneten
2008. február 14. csütörtök 15:50

Tizenkét héten át tartó bibliaismereti vetélkedőt indít február 15-től a Gyöngyös-alsóvárosi Ferences Plébánia. Az elsősorban felnőttek, családok, valamint közösségek részére meghirdetett verseny célja a Szentírás alaposabb megismertetése a Biblia évében.

Hetente öt-hat kérdést, feladatot kell megoldani a vetélkedő során. A válaszokat az adott hét vasárnap hajnalától szombat éjfélig lehet elküldeni a plébánia e-mail címére. Vasárnap hajnalonként jelenik meg a vetélkedő következő fordulójának kérdéssora, valamint az előző heti kérdések helyes megfejtése.

A bibliaismereti vetélkedésben minden segédeszköz használata megengedett, kommentárokat, konkordanciákat, lexikonokat és minden egyéb nyomtatott vagy elektronikus segítséget is használhatnak a résztvevők.

A katolikus kánon szerinti könyvekre épülő verseny mindenki számára elérhető a gyöngyösi ferencesek oldalán.